Dom pełen inspiracji - szklane dodatki

Dom pełen inspiracji – szklane dodatki

Budowa i remont

Każdy w dzisiejszych czasach marzy o oryginalnym, przytulnym i zapierającym dech w piersiach mieszkaniu, jak i domu. Nowoczesne szklane schody, szkło hartowane w posadzce, a może przeszklenia kabin oraz ścian? Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, ile możliwości aranżacyjnych niesie za sobą szkło. W niniejszym wpisie dowiesz się tego, a może nawet zainspirujesz! Przekonaj się o tym sam.

Szklane stopnie – lekka i nowoczesna konstrukcja 

Możliwe do zakupienia szklane schody z Poznania idealnie nadają się do większych budynków przedsiębiorstw, jak i do domków prywatnych oraz willi. Prezentują się one zawsze zjawiskowo. Odpowiednio podświetlone stanowią ozdobę samą w sobie. Zamawiając je nie jest się niczym ograniczonym. Do woli i wedle uznania można eksperymentować ze szklanymi stopniami schodowymi, jak i balustradami, tym samym tworząc coś oryginalnego oraz niepowtarzalnego, co z pewnością wywoła efekt WOW u niejednej osoby. 

Szkło hartowane w posadzce? Czemu nie?

Oprócz szklanych schodów i balustrady można zdecydować się również na designowo oryginalne przeszklenia podłogi, które wykonywane są najczęściej z hartowanego szkła. Stanowią one ciekawą ozdobę, bardziej unikatową niż dywan. Między innymi świetnie  spiszę się one w roli świetlika do piwniczki. Takie rozwiązania stosowane są również coraz częściej w różnych galeriach handlowych bądź też w nowoczesnym budownictwie. 

Ściany wykonane ze szkła 

Rozwiązanie to, podobnie jak możliwe do zakupu schody szklane Poznań, przyjęło się nie tylko w biurach, gdzie króluje open space, ale i w domach. Używa się ich do wydzielenia konkretnych stref, a w tym prywatnych gabinetów, garderoby, czy też małych biblioteczek. Są one w pełni bezpieczne dla człowieka. Nie ulegają ponadto uszkodzeniu, a gdyby nawet, to ich kawałki nie są w stanie nikomu zaszkodzić.