Kiedy warto wypożyczyć samochód dostawczy?

Bez kategorii

Wynajem samochodów dostawczych warto rozważyć w szczególności wtedy, gdy planujesz przewozić produkty, które nie zniszczą się w bagażniku pojazdu osobowego. To świetna opcja pod kątem krótkoterminowym, czyli np. jako doraźna pomoc w transporcie przy przeprowadzce. Rozwiązanie sprawdzi się również długoterminowo, kiedy prowadzisz działalność, opierającą się na przewozie większych gabarytów. Sprawdź, kiedy opłaca się wynająć dostawczaka i jakie propozycje znajdziesz w naszej flocie!

Wypożyczenie samochodu dostawczego – idealne rozwiązanie dla małych i dużych firm

Z uwagi na rosnące raty kredytów samochodowych i nieustanne podwyżki oprocentowania coraz więcej firm kompletujących flotę samochodową rezygnuje z kredytów. Nic w tym dziwnego – atrakcyjny wybór alternatywnych sposobów finansowania nowych aut pozostawia tę opcję w tyle.

Utrzymanie  floty samochodów dostawczych może dużo kosztować. Cena rośnie proporcjonalnie do intensywności użytkowania auta. Jeżeli chcesz wykorzystywać pojazdy do realizacji codziennych obowiązków zawodowych, będą one  intensywnie eksploatowane, a  elementy poszczególnych podzespołów będą wymagać częstszej wymiany.

W przypadku podjęciu decyzji o najmie, koszty serwisu, polisy, a nawet sezonowej wymiany opon nie leżą po Twojej stronie. Jedyne, co musisz zrobić, to obliczyć średni miesięczny planowany przebieg – w oparciu o tę informację i wybrany segment pojazdu (w przypadku aut dostawczych głównie wielkość) wypożyczalnia skalkuluje ofertę dla  Ciebie. Podczas obliczania raty abonamentowej wypożyczalnia bierze pod uwagę wszystkie koszty eksploatacji samochodu, dzięki temu nie musisz ponosić jednorazowych, dużych wydatków – płacisz jedną, przystępną ratę!

Wynajem aut dostawczych to zatem świetne rozwiązanie dla dużych i średnich firm. Co więcej, przedsiębiorcy zyskują również możliwość wliczenia comiesięcznej raty abonamentowej do kosztów uzyskania przychodu (w wysokości 50% lub nawet 100%).

Poznaj naszą flotę aut dostawczych!

Do kolejnych z zalet związanych z podjęciem decyzji o wynajęciu samochodu można zaliczyć również szeroki wybór aut dostawczych. W naszej flocie znajdziesz samochody nowe, maksymalnie dwuletnie, które swobodnie dopasujesz do indywidualnych potrzeb. Wybór jest bardzo szeroki!

Posiadamy zarówno niewielkie, ale pakowne auta, jak np. Peugeot Partner z bagażnikiem o pojemności  3.7 m3 czy bardziej przestronne Fiaty Doblo, których przestrzeń bagażowa wynosi 3,4 – 5,4 m3. Potrzebujesz busa? Żaden problem!

Dla większych potrzeb transportowych polecamy częsty wybór przewoźników – dostawczaki Iveco Daily lub Mercedes Sprinter o pojemności ładunkowej 15 m3,  czy Fiata Ducato z 15,2 do 17 m3 „na pace” (pojemność bagażnika zależy od wyboru modelu). W ofercie mamy również Fiata Ducato z plandeką, która pozwoli na transport do 10 palet jednocześnie!

Jeżeli przewozisz nie tylko gabaryty, ale również dodatkowych pasażerów, być może zainteresuje Cię tzw. brygadówka, czyli bus siedmioosobowy z 10m3 bagażnikiem.

Na wynajem aut dostawczych chętnie decydują się osoby fizyczne (wynajem krótkoterminowy) i  przedsiębiorcy  prowadzący własną działalność gospodarczą (wynajem długoterminowy aut). Wypożyczalnia aut dostawczych to jednak świetne rozwiązanie także podczas przeprowadzki.

Nasza wypożyczalnia samochodów oferuje pojazdy dostawcze sprawne, ubezpieczone, nowe – maksymalnie dwuletnie. Możesz od razu jechać nimi w trasę, także zagraniczną, bez obaw o stan techniczny samochodu!