Mieszkania na sprzedaż bez pośredników

Nieruchomości

Zastanawiasz się nad zakupem mieszkania? Nowe mieszkania w Kołobrzegu na sprzedaż bez pośredników to rozwiązanie dla Ciebie. Tym, co je wyróżnia są zarówno wysokie walory estetyczne, funkcjonalność oraz komfort użytkowania, jak i korzystne warunki zakupu. Nowoczesny design w połączeniu z zaletami zakupu mieszkania bezpośrednio od dewelopera czyni z naszych lokali wybór idealny. Przekonaj się, jakie korzyści przynoszą mieszkania bez pośredników i wybierz Kołobrzeg na swoje miejsce do szczęśliwego życia.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ MIESZKANIA BEZ POŚREDNIKÓW W KOŁOBRZEGU?

Kupując mieszkanie od dewelopera, bez pośredników, możesz wiele zyskać. Wśród zalet z pewnością warto wyróżnić:

  • brak kosztów prowizji – mieszkania na sprzedaż bez pośredników pozwolą Ci zaoszczędzić kwotę około 3-5% wartości nieruchomości, jaką trzeba przeznaczyć na opłatę za usługi pośrednika,
  • deweloperskie mieszkania objęte są rękojmią/gwarancją – oznacza to, że w przypadku usterek, jakie powstały w mieszkaniu, a które nie są wynikiem niepoprawnej eksploatacji apartamentu, do ich naprawy oraz pokrycia kosztów zobowiązany jest deweloper,
  • wyższa wartość rynkowa niż w przypadku mieszkań z rynku wtórnego oraz większy potencjał inwestycyjny.

KOŁOBRZEG, CZYLI MIESZKANIE DLA CIEBIE

Mieszkania bez pośredników zlokalizowane na nowym osiedlu w Kołobrzegu, zaledwie 750 m od morza, jakie przygotował Nickel Development, zostały zaprojektowane z myślą o pełnej swobodzie ich użytkowania. Funkcjonalny rozkład oraz nowoczesne rozwiązania wnętrzarskie sprzyjają komfortowi codziennego życia. Mieszkania na sprzedaż bez pośredników to apartamenty wykończone w standardzie pod klucz, wpisujące się w klimat nadmorskiej miejscowości. Naturalne materiały i jasna kolorystyka, przywołują na myśl plażę, sprawiając, że mieszkanie staje się miejscem, do którego wciąż pragnie się wracać.

Nickel Development przygotował mieszkania na sprzedaż w Kołobrzegu, przystosowane do potrzeb mieszkańców:

  • dla singli i rodzin,
  • jedno- i dwupokojowe.

Odwiedź nasze apartamenty inwestycyjne w Kołobrzegu i przekonaj się, jak umiejętnie może zostać połączona nowoczesność, funkcjonalność i styl, a wszystko to w myśl stworzenia miejsca idealnego do życia.