Mieszkanie z myślą o dzieciach

Mieszkanie z myślą o dzieciach

Nieruchomości

Dzieci to skarb, o który dorośli chcą jak najlepiej zadbać. Dlatego też z myślą o nich szukają często swoich czterech kątów. Nowe mieszkania Poznań Jeżyce, znajdujące się w samej stolicy Wielkopolski, to propozycja, koło której nie da się przejść z obojętnością.

Usytuowane w dogodnej lokalizacji, zaledwie 3 kilometry od Starego Rynku, stanowią świetną bazę wypadową do każdego miejsca w mieście. Zaraz koło osiedla, na którym się znajdują, powstaje nowy park miejski, a trochę dalej (raptem kilka minut spacerkiem) lokuje się atrakcyjny Park Sołacki, gdzie można przejść się na spacer, pojeździć na rowerze, czy też rolkach. Dlaczego jeszcze mieszkania deweloperskie powinny zainteresować rodziny z dziećmi?

Dogodny układ pomieszczeń

Każdy nowy członek rodziny wymaga odpowiedniej przestrzeni, by mógł swobodnie funkcjonować na co dzień. Nowe mieszkania Poznań Jeżyce dostępne są w wielu metrażach, dzięki czemu każdy z pewnością znajdzie taki, który zaaranżuje według swoich potrzeb. Wydzielone w sposób przemyślany poszczególne pokoje pozwolą stworzyć strefy, w których lokatorzy będą czuli się swobodnie.

Nowe budownictwo to również gwarancja w pełni sprawnych instalacji, profesjonalnego ocieplenia budynku, atrakcyjnej elewacji oraz brak ukrytych kosztów. Takie mieszkania z rynku pierwotnego można traktować jak białą kartę, którą dowolnie można zamalować. 

Atrakcyjna przestrzeń do rekreacji 

Współczesne osiedla przekonują do siebie nie tylko atrakcyjnymi lokalami, ale również zielenią, o którą zadbał developer. Nowe mieszkania Poznań Jeżyce to niepodważalnie uporządkowane pod względem wizualnym tereny. Będą się one korzystnie prezentować podczas każdej pory roku. Zielone place staną się również atrakcją dla dzieci, które będą miło spędzać na nich wolny czas.