Rynek wtórny czy pierwotny?

Rynek wtórny czy pierwotny?

Nieruchomości

Kupno mieszkania to zawsze wydarzenie dla każdego z nas. Zanim jednak wprowadzimy się do swojego mieszkania, musimy zdecydować czy kupić nowe mieszkania Piątkowo z rynku pierwotnego, czy mieszkania z rynku wtórnego. W naszej opinii nowe mieszkania Poznań Piątkowo mają więcej zalet.

Wygoda i korzyści z finansowania

Kuchnia jest sercem domu, a w nowym mieszkaniu możesz zaplanować kuchnię zgodnie z własnymi potrzebami i zgodnie z ulubionym stylem. Kupując nowy dom, możesz uzyskać lepszą ofertę pożyczki – dotyczy to zarówno stopy samofinansowania, jak i oprocentowania pożyczki. Kupując mieszkanie w nowym budownictwie, możesz skorzystać ze specjalnych ofert i rabatów, które często oferują w takich przypadkach producenci mebli i przedsiębiorstwa związane z aranżacją wnętrz. Nowe budynki mieszkalne zawsze mają dobrze przemyślane parkingi – przed domem, pod domem lub na podwórku, do których dostęp jest ograniczony dla osób postronnych. Chociaż działki pod nowe budynki mieszkalne są mniejsze niż stare, zwykle na każde mieszkanie przypada jedno miejsce parkingowe.

Nowa i nowoczesna infrastruktura

Obudowa nie kończy się powyżej progu twojego mieszkania. Nowoczesny budynek mieszkalny jest otoczony zielenią i placem zabaw dla dzieci z nowymi huśtawkami, szwedzkimi ścianami i nie tylko. Często w pobliżu nowych domów można znaleźć możliwości spędzania wolnego czasu dla mieszkańców w każdym wieku – niezależnie od tego, czy jest to obszar do grillowania do spędzania letnich wieczorów, czy nowoczesna siłownia na świeżym powietrzu, zachęcająca do odpoczynku po męczącym dniu pracy.