Usługi telekomunikacyjne dla firm

Usługi telekomunikacyjne dla firm

Usługi

Usługi telekomunikacyjne mrstelecom adresowane są do małych i średnich firm. Zakres tych usług jest naprawdę bardzo szeroki i interesujący. Usługi telekomunikacyjne mrstelecom to między innymi wirtualna centralka.

Jakie zalety ma centralka wirtualna?

Wirtualna centralka wprowadza każdą firmę w XXI wiek. Wirtualna centralka jest bardzo nowoczesnym, działającym w chmurze rozwiązaniem. W firmach, w których działa wirtualna centrala telefoniczna problem nieodebranych połączeń przestaje istnieć. Żaden klient, który chce się dodzwonić do firmy, w której wdrożona została wirtualna centrala telefoniczna nie będzie miał z tym najmniejszych problemów. W efekcie firma będzie znacznie lepiej postrzegana przez klientów. Wirtualna centrala telefoniczna nie wymaga żadnego specjalistycznego sprzętu, wystarczą tylko telefony, bo centrala działa przecież online.

Jak działa wirtualna telefoniczna centrala?

Wirtualny PBX dostępny jest za pośrednictwem przeglądarki internetowej. Panel, który zapewnia wirtualny PBX jest bardzo prosty, wręcz intuicyjny w obsłudze. Korzystający z niego pracownicy nie muszą przechodzić żadnych specjalistycznych szkoleń. Warto dodać, że wirtualny PBX umożliwia zarządzanie połączeniami, nagrywania rozmów i ich archiwizowanie. Na potrzeby wirtualnej centrali telefonicznej istnieje możliwość stworzenia zapowiedzi głosowych, co jest jej kolejną zaletą. Firmy, które decydują się na usługi telekomunikacyjne mrstelecom mogą liczyć na indywidualny plan taryfowy i wsparcie techniczne.