Jak działa wibrator?

Jak działa wibrator?

Handel

Wibratory dla kobiet to elektroniczna zabawka z silnikiem w środku. Porusza się z różną intensywnością, zwiększając lub zmniejszając wibracje. Mechanizm zasilany jest z sieci lub akumulatorów. Niektóre wibratory damskie są wyposażone w kilka silników. Liczba funkcji i prędkości zależy od złożoności projektu.

Jak zbudowany jest wibrator?

Silnik znajduje się w różnych częściach zabawki. Jeśli na końcu, ta część wibruje bardziej intensywnie. Czasami zlokalizowany jest na środku zabawki, wtedy ruchy rozciągają się na całe urządzenie. W zależności od zastosowania ważne jest, aby wziąć pod uwagę lokalizację głównego elementu. Wibrator erotyczny działa w różnych trybach i prędkościach. Tryb operacyjny to określony wzorzec wibracji, który się powtarza. Na przykład na przemian silne i słabe wibracje.

Proste modele zabawek erotycznych mają 3-6 trybów działania, z których musisz wybrać program dla przyjemności. Bardziej złożone modele, oprócz trybów, wciąż zmieniają prędkość. Wzór można powtórzyć, ale z różną siłą uderzenia. Im więcej trybów i prędkości, tym ciekawsze urządzenie, ponieważ przełączając te parametry, możesz eksperymentować.

Rodzaje wibratorów w różnym kształcie

Istnieją tysiące różnych wibratorów – wielofunkcyjne z motylkiem, możesz je rozdzielić według materiałów, formy, metod aplikacji, funkcji sterowania. Wybór zabawki seksualnej następuje dopiero po dokładnym przestudiowaniu wszystkich przedstawionych typów. Wibratory dla kobiet, które wyglądają jak męski penis, są jedną z najbardziej poszukiwanych opcji.

Możesz użyć zabawki seksualnej jako wibratora, wibracja tylko uatrakcyjnia aplikację. Wytłoczony tułów, wyraźna głowa i przyjemny materiał doskonale zastępują lub uzupełniają mężczyznę. Ultranowoczesne modele wibratorów często wyglądają niestandardowo. Wyróżnia je niezwykły kształt, żywe kolory i wiele funkcji. Te zabawki nie wywołują zazdrości u mężczyzn, ale jednocześnie dają naprawdę żywe wrażenie. Niestandardowa forma wibratorów często daje bardzo ciekawe doświadczenia.