Zastawa polcelanowa

Porcelana najwyższej jakości

Dom i ogród

Biała, wysokiej jakości ceramika nazwana porcelaną została wynaleziona w VII wieku w Chinach. Historia porcelany europejskiej rozpoczęła się o wiele później, bo dopiero w XVIII stuleciu. Początkowo artykuły z porcelany były bardzo drogie, z czasem jednak zaczęły tanieć; stały się dostępne dla zwykłych ludzi. Wśród współczesnych marek na uwagę zasługuje Villa Italia.

Porcelana od Villa Italia równa się najwyższa jakość

Artykuły z porcelany kupowane są wyjątkowo często przez osoby, które cenią sobie wysoką jakość. Nawet najwyższej jakości artykuły fajansowe nie są w stanie dorównać tym z porcelany. Producent porcelany oferuje eleganckie serwisy obiadowe. W ofercie klienci znajdą również serwisy do herbaty i kawy. Porcelana wyróżnia się wyjątkowo wysoką jakością. Producent porcelany oferuje serwisy obiadowe, kawowe i herbaciane na 6 lub na 12 osób. Artykuły z porcelany, które obecnie oferuje producent porcelany można myć w zmywarce.

Porcelana: elegancka i ponadczasowa

Porcelana od zawsze uważana była za wyjątkowy rodzaj ceramiki. Tak jest i dzisiaj: artykuły z porcelany kupują osoby, które cenią wysoką jakość. Najwyższej jakości serwisy obiadowe, kawowe i herbaciane bardzo często są dekorowane ręcznie, co jeszcze bardziej podnosi ich rangę. Zastawa stołowa z porcelany najwyższej jakości jest ponadczasowa i zawsze elegancka, szczególnie ta o klasycznym designie. W kolekcji znaleźć można także artykuły o nowoczesnych kształtach. Nic więc dziwnego, że bardzo często porcelanowe zastawy wybierane są jako ekskluzywny prezent.