Tuba do pakowania choinek

Dom i ogród

Tuba do pakowania choinek to niezbędne wyposażenie każdego sklepu ogrodniczego i punktu sprzedaży drzewek Bożonarodzeniowych, które jest niezbędne, aby pakowanie choinek przebiegało sprawnie i szybko. Niezależnie od tego, czy sprzedajesz jodły, świerki czy sosny, tuba do choinek pozwoli na szybkie i sprawne włożenie choinki w siatkę odpowiedniej wielkości. Wystarczy nałożyć na tubę siatkę, a następnie przeciągnąć drzewko, by można było przewieźć je samochodem. Jako producent małej architektury miejskiej, oferujemy także wysokiej jakości akcesoria do pakowania choinek oraz stojaki na choinki metalowe.

Skuteczne pakowanie choinek w siatkę

Oferowana tuba do pakowania choinek od producenta  to wysokiej jakości produkt, który szybko i bez problemu zapakuje choinkę w siatkę i umożliwi sprawny przewóz do miejsca docelowego. Zarówno stelaż, jak i sama tuba na choinkę wykonana jest z blachy ocynkowanej ogniowo, dzięki czemu gwarantuje długą żywotność i możliwość korzystania przez bardzo długi czas. W naszej ofercie znajdują się tuby do pakowania choinek o wymiarach 45 cm oraz 55 cm, dzięki czemu w siatkę można zapakować nawet duże, 3-metrowe drzewka – tuba przeznaczona do pakowania choinek w rękaw siatkowy skutecznie zabezpieczy drzewko przed transportem. Tuba do pakowania choinek ma solidną oraz stabilną konstrukcję i jest niezwykle wygodna w użyciu oraz w transporcie.

Tuba do pakowania choinek od polskiego producenta

Jako doświadczony producent, oferujemy akcesoria choinkowe, produkowane z dbałością o najmniejsze szczegóły. Dostępna w naszej ofercie tuba do choinek lub siatka do pakowania choinek z pewnością przydadzą się dostawcom i sprzedawcom choinek w okresie świątecznym, umożliwiając bezproblemowe pakowanie choinek oraz swobodny przewóz drzewka.