Wybór nowego mieszkania

Wybór nowego mieszkania

Nieruchomości

Jeśli szukasz nieruchomości z wieloma pokojami recepcyjnymi, wysokimi sufitami, tradycyjnymi kominkami i innymi wyjątkowymi cechami charakteru, nie znajdziesz ich, jeśli chodzi o mieszkania deweloperskie Poznań. Jednak jeżeli potrzebujesz mieszkania Poznań, które będzie wygodne i nadające się do natychmiastowego zamieszkania, to deweloper Poznań to odpowiedni adres.

Oszczędzamy na remoncie

Tutaj nowe mieszkania mają wyraźną przewagę nad starszą własnością. Surowe przepisy budowlane oznaczają, że nowa konstrukcja jest zbudowana zgodnie z wysokimi specyfikacjami z gwarancją konstrukcyjną. Dzięki temu, że wszystko jest nowe, nie trzeba uwzględniać kosztów napraw i bieżącej konserwacji, na które najprawdopodobniej będziesz narażony przy zakupie starszej nieruchomości. Deweloper Poznań jest bowiem zobowiązany oddać nam mieszkanie pełnowartościowe – pod klucz.

Rachunki za ogrzewanie

Nawet gruntownie odnowiona starsza nieruchomość będzie miała trudności z konkurowaniem z efektywnością energetyczną nowego budynku. Nowoczesna konstrukcja zapobiega wilgoci, a ściany wnękowe, podwójne szyby i ulepszona izolacja zapewniają długoterminową oszczędność energii. W dzisiejszych czasach deweloper Poznań stosuje najnowsze rozwiązania technologiczne. Nowoczesne systemy grzewcze stale się ulepszają, co dodatkowo zmniejsza miesięczne wydatki. Jeśli kupujesz nieruchomość pod wynajem, pamiętaj, że ponosisz odpowiedzialność za bezpieczeństwo nieruchomości i jej przeznaczenia.

Dodatkowo samodzielnie możesz wybrać płytki podłogowe, dywany, kuchnie, a nawet sprzęt AGD z wielu opcji, które deweloper może zaoferować po konkurencyjnych cenach.