Zalety rynku pierwotnego w Poznaniu

Zalety rynku pierwotnego w Poznaniu

Nieruchomości

Nowe mieszkania Poznań Jeżyce to inwestycja, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem w stolicy Wielkopolski. 3 kilometry od Starego Rynku, 2 kilometry od Międzynarodowych Targów Poznańskich, nowo powstający park miejski zaraz koło tworzonego osiedla i trochę bardziej oddalony Park Sołacki. Mieszkanie deweloperskie, od którego wszędzie jest blisko, kusi nie tylko atrakcyjnymi układami pokoi. Sprawdź, czego jeszcze możesz się spodziewać.

Brak ukrytych kosztów 

W przeciwieństwie do rynku wtórnego nowe mieszkania Poznań Jeżyce to czysta karta. Można urządzić je po swojemu, nie zamartwiając się wadliwymi instalacjami, które w przypadku lokali w starym budownictwie mają często wiele do życzenia.

Nowe rozwiązania technologiczne, które w ostatnich czasach znacznie wpłynęły na metody stawiania współczesnych obiektów, są również gwarancją poprawnie ocieplonych pomieszczeń i nienagannie prezentującej się elewacji całego budynku. 

Atrakcyjna ulga podatkowa 

Szukając swoich własnych czterech kątów rzadko kto myśli o tym aspekcie, jednak w przypadku rynku wtórnego jest on bardzo odczuwalny. Bo 2% liczone od wartości całego lokalu, które trzeba zapłacić za czynności cywilnoprawne, nie są wcale małą sumą. Decydując się na mieszkania deweloperskie unika się tego typu obciążeń, koszt których można przeznaczyć na zakup, np. eleganckiej łazienki.

Nowe mieszkania Poznań Jeżyce w tym momencie jeszcze bardziej wydają się atrakcyjne. Ulga podatkowa znacznie odciąża domowy budżet, który można przeznaczyć w tym momencie na bardziej naglące sprawy.